C. Sophie ZCHELLANO Z x GRALSRITTER

Deze prachtige merrie heeft duidelijk het buitengewone springpotentieel geërfd van haar vader Chellano Z. Naast de fantastische pedigree van Chellano Z is haar moederzijde ook erg interessant dankzij Gralsritter die op zijn berut beroemd werd dankzij zijn zoon Grandeur, die meer dan een miljoen Duitse Marken won in zijn spectaculaire springcarrière. Verderop in de stamboom zien we het interessante bloed van Ramiro Z, Cor de la Bryère en Gotthard!

Maar ook in de ring toont C Sophie Z haar kwaliteiten. Ze sprong reeds internationaal op 1m30 niveau in de indrukwekkende arena's van de Global Champions Tour Valkenswaard en op CSI Eindhoven. Ze is heel voorzichtig en heeft veel vermogen, iets dat duidelijk in de familie zit. Haar halfzus Tara Z (v. Treasure Z) springt nternationaal op 1m40-niveau met Hamidreza Haji Kandi, terwijl haar halfbroer C Gregory Z (v. Cassanova Z) op 1m40 niveau te zien is in de VS.

C. Sophie Z is momenteel bereden en werd vorig jaar één keer gespoeld. Dit resulteerde in twee embryo's én succesvolle zwangerschappen van Verdi.

Verkocht

Ga terug