GIYANO VAN DE HOGEBORG ZGITANO VAN BERKENBROECK x CANDILLO Z

  • Geslacht: Hengst
  • Geboortedatum: 14-03-2019
  • Kleur: bruin
  • Prijsklasse: 2.500 - 5.000
  • BTW-plichtig: Nee
  • Huidige locatie: Hamont, België
  • Vet check: Vet check
  • Pedigree:
    GITANO VAN BERKENBROECK NABAB DE REVE QUIDAM DE REVEL
    MELODIE EN FA
    AVAANA TI AMO VAN HET LAMBROECK
    UFERA-R
    CAYLEIGH Z CANDILLO Z CASSINI I
    DESY
    CATE Z CALVIN Z
    CA-VA-SEUL
    3 generatie pedigree

Wat denkt u van dit prachtige hengstenveulen? Zijn naam is Giyano van de Hogeborg Z en hij is een zoon van Gitano van Berkenbroeck die onlangs de CSI3* van Montefalco won onder het zadel van Juan Carlos Garcia.

Moeder Cayleigh z is een halfzus van Hella die op 1m40 niveau springt met Sophie Stockdale. Daarnaast zijn Cayleigh Z haar twee halfbroers, Cobolensky Z (v. Cornet Obolensky) en Inigo (v. Centauer Z), beide goedgekeurde dekhengsten.

Verder bracht deze stam veel 1m60 springpaarden zoals Biness van Overis (Melanie Freimüller), Chablis (Roelof Bril), Veyron (Ben Asselin), Victory DA (Audrey Coulter), Pablis (Abdel Saïd), Digitalis (Alaa Mayssara), Ups'n Downs van den Bandam (Clemence Laborde), Dynamite vt Hazelarenhoekje (Bert Prouvé), .... Ook Concordia Z, die samen met Sofia Westborg al lang als beste jonge paard op de Z-Ranking prijkt is nauw verwant aan Cayleigh.

Verkocht

Ga terug